Росія використовує вдвічі більше снарядів КНДР, ніж власних – ЗМІ

Російські загарбники останнім часом частіше застосовують у війні проти України боєприпаси північнокорейського виробництва, ніж власного. Ворог також користується снарядами, які надає Іран, повідомляє інформагенція Bloomberg.

ЗМІ ознайомився зі змістом документів південнокорейської розвідки, в яких наведено дані української розвідки про використання Росією артилерійських снарядів.

Останнім часом тільки 30% артснарядів, які Росія використала для атак, були російського виробництва. Тоді ж як 60% – це ті боєприпаси, що передала Північна Корея та ще 10% – Іран.

Росія таким чином використовує вдвічі більше снарядів північнокорейського виробництва, ніж власного.

Інформагенція також дізналась з документів, що незабаром друга партія північнокорейських військ  вирушить у Росію.

Крім того, аналіз засвідчив, що із серпня 2023 року Пхеньян відправив близько 8 млн снарядів північнокорейського виробництва калібру 122 мм і 152 мм. Близько 100 ракет Hwasong-11, а також протитанкову зброю Bulsae-4 також було вперше виявлено на полі бою в Україні.

Південна Корея представить частину розвідданих посадовим особам НАТО на засіданні Північноатлантичної ради в понеділок. Потенційні відповіді НАТО обмежені, але можуть включати посилення підтримки України й налагодження партнерських відносин в Індо-Тихоокеанському регіоні, повідомили джерела.

Розвідка припускає, що північнокорейські війська відправлять на передову російської війни в Україні після того, як завершать їхню приблизно місячну підготовку.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив, що Росія застосує військових КНДР у зонах бойових дій уже 27-28 жовтня.

Раніше ми писали, що МЗС Північної Кореї вперше прокоментувало інформацію про направлення військ КНДР до Росії. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Джерело: https://ua.korrespondent.net/world/worldabus/4726392-rosiia-vykorystovuie-vdvichi-bilshe-snariadiv-kndr-nizh-vlasnykh-zmi

Previous post Росія не змогла заручитися підтримкою на саміті БРІКС – ISW
Next post Хорватія й Угорщина “розсварилися” через Україну