Мерседеси, розкішні будинки і годинники вартістю в десятки тисяч доларів для митрополита Павла
Життя в розкоші і не за Божими завітами давно стали фірмовими ознаками церковнослужителів Московського Патріархату.
Саме їх зусиллями церква УПЦ МП перетворена на бізнесову кампанію, єдине призначення якої викачування грошей з віруючих, які потім спускаються на люксові авто, шикарні будинки і на зовсім не аскетичний спосіб життя.
Саме до таких священиків відноситься митрополит Павло він же Петро Дмитрович Лебідь — архієрей Української православної церкви Московського патріархату, намісник Успенської Києво-Печерської лаври, антиукраїнський пропагандист, противник незалежності українського православ’я від РПЦ, колишній депутат Київської міської ради від Партії Регіонів.
«Життя в розкоші» вміщує в себе нерухому власність Петра Лебідя у вигляді розкішного маєтку в с. Вороньків Київської області, утримання люксової іномарки Mercedes-bеnz S класу, подароване йому на день народження, систематичні відпочинки на курортах та купу «дрібничок» – «Айфон» останньої моделі, пару годинників кожен з яких коштує щонайменше як річний мінімальний дохід звичайних громадян тощо.
Бачили колись скромний храм, а поруч гарненький будинок священика, збудований на кошти прихожан? Якщо ні, ось гарний приклад: загальна площа будинку Петра Лебідя – 580 м.кв, повністю мебльований італійськими та англійськими меблями, елітна побутова техніка, розкішний дизайнерський ремонт в класичному стилі з використання дорогих матеріалів, мармурові підлоги з підігрівом (Італія). Ділянка з красивим дизайнерським ландшафтним дизайном, багато екзотичних дерев. Гостьовий будинок 170 м.кв. та будинок охорони 18 м.кв.
Та на цьому Петро Лебідь не зупинився. Його «церковне служіння» включає в себе бізнес у вигляді комерційної діяльності через підконтрольні Петру Лебідю підприємства, а саме:
– «Троїцька артіль» релігійної громади Української православної церкви парафії (код ЄДРПОУ 35694664, Київська область, Баришівський район, с. Пасічна, вул. Чкалова, 42/А)
– підприємство релігійної організації «Підсобне господарство Свято-Успенськой Києво-Печерської Лаври» (ЄДРПОУ 34162297, Київська обл., Бориспільський район, село Вороньків, вул. Українська, будинок 127-А).
Читайте также: В сети говорят о массовом свозе сторонников УПЦ МП в Киев для молитвы за Россию
Саме цікаве, що ці підприємства неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронців та підозрюються у організації заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах. І факт, що ці доходи сумнівного, «неправославного» характеру, намісника Києво-Печерської Лаври владики Петра аж ніяк не бентежить. Пригадується «маленький свечной заводик в Самаре» з «Дванадцяти стільців» Ільфа та Петрова..
Та й чого бентежитись, якщо митрополит Павло працює у тісній зав’язці з високопосадовцями (здебільшого колишні представники «Партії Регіонів» та «КПУ»), бізнесменами, екс-міністрами та колишніми ректорами.
Декларувати доходи владика Павло та інші священнослужителі УПЦ МП не вважають за потрібне, адже завжди можна «з’їхати» на «добровільні пожертви», обсяги та подальше використання яких ніхто не контролює. Так само, як і не контролюються схеми «православного відбілювання» чорного готівкового капіталу, який заходить під виглядом пожертв та благодійності.
Про присутність страху Божого в митрополита Павла мова не йде, як і про совість, мораль та елементарну пересторогу у зв’язку з можливістю потрапляння в поле зору правоохоронних органів.
Так звані священики на кшталт Петра Лебідя всі свої надії покладають на пришестя в Україну «русского мира» у вигляді відкритої війни або під маскою різних проросійських політиків.
Саме таким, як Петро Лебідь кісткою у горлянці процес утворення Єдиної Помісної Української церкви після завершення якого, подібним «служителям», бізнесменам на вірі не буде місця у церковному житті. Люстрація розкоші і стяжателів очікує всіх лицемірів подібних Петру Лебідю, чому вони будуть опиратися до останнього.